Dúhy.sk Dúhy.sk
Máš účet? Prihlásiť sa

Často kladené otázky

Pred tým, než nás kontaktuješ, skontroluj prosím, či nie je tvoja otázka zodpovedaná už nižšie.

Robíme všetko pre to, aby sa niečo podobné na Dúhach nestalo. Stále však platí, že sa nachádzaš na internete a je dôležité myslieť na to, že nikdy nevieš, kto stojí na druhej strane. Vždy si preto dávaj pozor na to, čo o sebe zverejníš.

V prípade, ak niekto na Dúhach vykonáva činnosť, ktorá ťa obťažuje, nahlás ho kliknutím na tri bodky a tlačidlom nahlásiť užívateľa. Tvoje hlásenie anonymne skontrolujeme.

V prípade, ak niekto na Dúhach zverejňuje pornografiu, jednoznačne tým porušuje pravidlá, nahlás ho kliknutím na tri bodky a tlačidlom nahlásiť užívateľa. Tvoje hlásenie anonymne skontrolujeme a obsah odstránime, či poprípade priamo zablokujeme daného užívateľa.

V rámci našich možností robíme všetko preto, aby sme predchádzali podobným situáciám. Ak si však predsa len myslíš, že sa na portáli nachádza ktokoľvek, koho cieľom je uškodiť ostatným, nahlás tohto užívateľa a okamžite nás kontaktuj na tel. č. 034 321 1355.

Ak je niekto v ohrození života, bezodkladne kontaktuj políciu na čísle 158.

Ak ťa niekto oslovil s návrhom na sex (resp. prostitúciu), nahlás ho prosím. Dúhy.sk sú miestom, ktorého cieľom je budovať priateľskú komunitu a podobné správanie preto netolerujeme.

Kontaktuj nás z e-mailovej adresy, ktorú si použil pri registrácii, so žiadosťou o zmazanie na gdpr@ozmladi.sk. Nezabudni uviesť užívateľské meno.

Skús si pozrieť stránku Problémy s overením.

Kontakt

V prípade potreby nás neváhaj kontaktovať na info@duhy.sk alebo na čísle +421 34 321 1355.

Pre otázky a žiadosti ohľadom spracúvania osobných údajov nás kontaktuj na gdpr@ozmladi.sk.

Portál Dúhy.sk prevádzkuje Mladí, o.z., Športová 5282/27, 905 01 Senica, IČO: 52 632 091, info@ozmladi.sk.